MENU
DISCOGRAPHY PROJECTS PHOTOS PARTNERS DISQUS

NEWS - Bellatrix-Music

bellatrix-music
Przejdź do treści
15-11-2017 r.

Wytwórnia Space Sound Records, jak co roku, wydała świąteczną składankę z serii "Space Holidays". Album składa się z trzech płyt, ho ho ho :) Jednocześnie, wystartowała całkowicie odnowiona witryna. Oceńcie sami :) spacesynthrecords.com

FacebookGoogleTwitterEmail

2017

15-11-2017 r.

Już niedługo, dzięki wydawnictwu Analog Language swiatło dzienne ujrzą utwory wyprodukowane przez BELLATRIX-MUSIC. Będą to: Some Bizarre - "Don't Be Afraid" Pochodzący z oryginalnych mastertape'ów remix wyprodukowany przez projekt BELLATRIX w stylu spacesynth. Remixy D.White - "Walking" i Estimado - "Faster" wyprodukowany przez projekt ALBIERO oraz Remix Heaven42 - "Dancing And Moving" Wykonany przez projekt SYNTHYA. Daty wydań to listopad oraz grudzień.


25-06-2017 r.

Ukazał się długo wyczekiwany, drugi album projektu BELLATRIX - "DREAM". Album wydało wydawnictwo Space Sound Records. Więcej szczegółów w zakładce: MENU - Discography. Wszystkim moim Fanom życzę przyjemnego odsłuchu.


18-05-2017 r.

Dostępny jest nowy utwór ALBIERO "Lazer". Utwór dostępny jest z platformy Bandcamp. projekt ALBIERO życzy przyjemnego odsłuchu :).


22-02-2017 r.

Projekt BELLATRIX-MUSIC oraz Space Sound Records przedstawia promomix, promujący nowy album BELLATRIX - "DREAM". Promomix można posluchać na oficjalnym kanale You Tube oraz Soundcloud projektu BELLATRIX oraz w zakładce projektu BELLATRIX  gdzie również można pobrać promomix w formatach mp3 oraz wav. Zachęcam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami oraz opiniami w zakładce Disqus.

10-02-2017 r.

ZYX MUSIC wydaje kolejną już serię "ZYX Italo Disco Spacesynth Collection 3". Na składance od BELLATRIX-MUSIC znajdą się projekty ALBIERO oraz X-PLOSION. Również wykonawcy SPACEQUAKE, LASERDANCE, TDHDRIVER i wiele wiele innych. Więcej na stronie wydawnictwa ZYX MUSIC. Planowany termin wydania składanki 24.03.2017r.
2016

11-12-2016 r.

Tradycją już się stało, że wytwórnia Space Sound Records wydaje na Święta Bożego Narodzenia składankę z serji "Space Holidays". W tym roku również ukaże się część 8. Jak zwykle doborowe towarzystwo artystów SpaceSynth. Więcej informacji można uzyskać na stronie wytwórni lub w dziale DISCOGRAPHY. Niech moc będzie z Wami :)

04-11-2016 r.

25 listopada 2016 roku, wydawnictwo ZYX Music wyda składankę "ZYX Italo Disco New Generation" po raz pierwszy w wersjach tylko radiowych ! 40 hitów z ostatnich lat! Na kompilacji znajdą się między innymi Mirko Hirsch, NEA!, Italove Lost Legacy, TQ, Vanello & Martin Blix, Estimado, Stylove  i wiele więcej ! Na składance znajdzie się również mój projekt SYNTHYA wraz z Heaven 42. Ponadto, znajdą się również utwory stylu Italo Disco bohaterów z lat 80, takich jak Fred Ventura, Ryan Paris, Linda Jo Rizzo, Savage. Więcej w zakładce Discography oraz na stronie wydawnictwa.

04-10-2016 r.

Bellatrix rozpoczyna pracę nad nowym albumem. Na nim, znajdzie się 13 utworów. Album będzie zatytuowany "DREAM". Planowany termin ukazania się albumu to przełom roku 2016/2017.

17-06-2016 r.

22 lipca 2016 roku, wytwórnia ZYX MUSIC wyda płytę "ZYX  Italo Disco New Generation Boot Mix 4". Kompilacja ułożona przez  Yanoosh Longdrink. Bellatrix-music reprezentuje SYNTHYA and Heaven 42 -  "Just Tonight".

01-02-2016 r.

04 marca 2016 roku, wydawnictwo ZYX music, wyda kompilację ZYX Italo Disco New Generation Vol. 8 na której pojawi się projekt SYNTHYA wraz z HEAVEN42 - Just Tonight. Miłego odsłuchu :)

01-01-2016 r.

Z początkiem roku, mam zaszczyt zaprezentować Wam nowy  album projektu X-PLOSION. Z dniem 08 stycznia 2016 roku będzie dostępny  album "CANYON". Życzę wszystkim moim fanom miłego odsłuchu i spędzenia miło czasu przy spaceowych brzmieniach.
2015

20-12-2015 r.

Wydawnictwo Space Sound Records wydało kompilację Świąteczną z serii "Space Holidays" składającą się z trzech płyt. W tej serii z projektu BELLATRIX-MUSIC można posłuchać: BELLATRIX  - Avenue of rest, BELLATRIX  - Pass to the other side, X-PLOSION  - Fatal Attack, SYNTHYA   - Another Place. Na składance znajdują się znakomici wykonawcy Spacesynh min. Synthesis, Galactic Warriors oraz co bardzo mnie cieszy koledzy z AERO51  i wiele innych. Składankę można pobrać za darmo ze strony internetowej wydawnictwa.

03-12-2015 r.

Powstał materiał na album "CANYON" projektu X-PLOSION.  Na albumie znajdzie się 13 utworów. Promomix można odsłuchać oraz  pobrać w formatach mp3 oraz WAV na podstronie projektu X-PLOSION. Miłego odbioru :)

27-11-2015 r.

Kolejna płyta z serii "Italo Disco New Revival Vol 10". Tym razem wspólnie z HEAVEN42, (Alexander i Irina BEZ) oraz projektem SYNTHYA, powstała wersja "Just Tonight".


20-11-2015 r.

Ukazała sie składanka z serii "Italo Disco New Revival Vol 9". Na składance znalazł się utwór z albumu "MAGNETIC" projektu ALBIERO-"Passion".

04-09-2015 r.

Ukazała sie składanka z serii "Italo Disco New Revival Vol 7". Na składance znalazł się utwór z albumu "MAGNETIC" projektu ALBIERO - "Electronic Scout". Zachęcam do zakupu tego wydania.

02-08-2015 r.

Ukazał się album MAGNETIC projektu ALBIERO. Album składa się z utworów z repertuaru BELLATRIX. Na albumie znajdują się utwory wcześniej publikowane, które zostały "odświeżone" ale również utwory całkiem nowe. Informacje dotyczące sprzedaży znajdują się w dziale "DYSCOGRAPHY".

24-07-2015 r.

W dniu 28 sierpnia 2015 roku planowane jest wydanie składanki Zyx Italo Disco Spacesynth Collection vol. 2. Jak ostatnim razem, na składance znajdują się wyśmienite projekty muzyczne. Wielkim wyróżnieniem jest dla mnie to, że projekt BELLATRIX ponownie znajdzie się na tej składance.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego wydarzenia.

CD 2

Laserdance - Megamix Vol. 1

Timerider - Space Iwan

Hypnosis - Windland

G.G. Near - Living In A Room

Proxyon - Space Guards

Splash Band - Unheimliche Schattenlichter

Cyber People - Polaris

Denise & Baby‘s Gang - Let‘s Dance In The Music

Koto - Minoan War

Duke Lake - Do You

Laserdance - Digital Dream

CD 1

A.M. Samurai - Secret Entrance

Marco Rochowski-Voyage Of Discovery

Synthesis - Strange Land

Rygar - Illusion In C Minor

Bellatrix - In my Mind

Xain - Astral Tunnel

Protonic Storm - World Of No Sky

Prodomo - Firewall

Galactic Warriors - Alien Revenge

Mind Vision - Kosmos

Dreamtime - Escape To The Past (Remix)

Terminal One - Galaxy Game


01-04-2015 r.

Od dzisiejszego dnia, dostępny jest do pobrania album projektu X-PLOSION - "Golden Tune". Album można pobrać  w dziale "DYSCOGRAPHY".

15-03-2015 r.

W najbliższych dniach, zostanie udostępniony album "Golden Tune" projektu X-PLOSION

PromoMix z tego albumu, można przesłuchać tutaj. Dla zainteresowanych, PromoMix został udostępniony do pobrania w formacie mp3.
2014

21-12-2014 r.

Jak co roku, na Święta, wytwórnia Space Sound Records wydała kompilację składającą się z dwóch płyt. Składankę można pobrać za darmo ze strony internetowej wydawnictwa. W tym roku można posłuchać BELLATRIX - Heaven Is Here, oraz projekt SYNTHYA - Halfway To The North Pole. Oczywiście  na składance znajdują się znakomici wykonawcy Spacesynh min. Dreamtime, Rygar, Alphawave, Synthesis, Max Backes i wiele innych. Myślę, że zadowoli ona najwybredniejszych słuchaczy.


03-11-2014 r.

Ruszyły prace nad nowym albumem BELLATRIX. Materiał jest już przygotowany, jednak musi być wszystko dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Mam nadzieję, że nowy materiał przypadnie do gustu i nie zawiedzie moich fanów. Wydanie albumu jest planowane w pierwszym kwartale 2015 roku.

Nad wszystkim czuwa oczywiście Marek Kołodyński ze Space Sound Records.


08-07-2014 r.

Już jest ! ZYX Italo Disco - SPACESYNTH COLLECTION !!!
CD 1 to składanka złożona z utworów zupełnie nowych, CD 2 to wspomnienia klasyki tego gatunku.

22-06-2014 r.

Na miesiąc lipiec 2014 roku planowane jest wydanie składanki Zyx Italo Disco Spacesynth Collection. Znajdzie się tam wspaniała kolekcja utworów w stylu spacesynth i spacepop, jak i również wykonawcy najwyższej półki.Bardzo dużym wyróżnieniem jest dla mnie fakt, że BELLATRIX również znajdzie się na tej składance z utworem "HEXAGON".

CD 2

LASERDANCE - HUMANOID INVASION (Re-edit Version)

RYGAR - STAR TRACKS (Dance Version)

CYBER PEOPLE - DIGITAL SIGNAL PROCESSOR

HYPNOSIS - ARGONAUTS

PROXYON - SPACE WARRIORS

WHY NOT - SPACE TROUBLE

POWER MACHINE - DON'T STOP

KOTO - DRAGON'S LEGEND

KANO - IKEYA SEKI

SYNTECH - BYT&E

TIMERIDER - INVADER

LASERDANCE - FALL OF THE WALL (DDR Space Mix)

HYPNOSIS - PULSTAR

CD 1

LASERDANCE - MOON MACHINE

GALACTIC WARRIORS - KOTO TRIBUTE MIX

PROTONIC STORM - DREAMSCAPE (Short Mix)

RYGAR - MODULATION

SPACE PROJECT - THE RETURN OF SPACE RAIDERS

BELLATRIX - HEXAGON

PRODOMO - EVENT HORIZON

MIND VISION - DIGITAL MIND

MARCO ROCHOWSKI - SKYLIFTER

DREAMTIME - CYLONIAN SKYLINE (Revised Version)

XAIN - SHA'RAH

VANELLO - ROCK THE SPACE


12-02-2014 r.

Chciałem podziękować na  pierwszym miejscu mojej żonie, za wsparcie a także Markowi  Kołodyńskiemu, Damianowi Lipińskiemu (VinylMagic), Januszowi  Szymeckiemu, Dawidowi Matuszewskiemu, za pomoc przy realizowaniu albumu,  także wszystkim zaangażowanym poprzez Space Sound Records, dzięki  którym mógł zostać wydany a także wszystkim moim Fanom, którzy wytrwale  mnie wspomagali. Po wydaniu albumu TRANSMISSION przez Space Sound  Records trwają już prace nad nowym materiałem oraz nowym projektem. O  wszystkich zmianach statusu, będę oczywiście informował moich fanów za pośrednictwem oficjalnej strony projektu BELLATRIX.


01-02-2014 r.

Ukazał się mój album - TRANSMISSION, za sprawą Space Sound Records. Więcej na podstronie "DYSCOGRAPHY" oraz na http://www.spacesoundrecords.com.
2013

22-12-2013 r.

Ukazała się 5 edycja składanki Space Holidays vol. 5 dzięki Space Sound Records. Płyta została udostępniona do pobrania wraz z okładkami, na stronie Space Sound Records. Link do pobrania znajduje się w zakładce DISCOGRAPHY. Wesołych Świąt !!!

29-11-2013 r.

Udostępniony został do pobrania  album "Intergalactic", w podstronie Dyscography. Życzę przyjemnego słuchania. Pozdrawiam - BELLATRIX.

18-11-2013 r.

Album "Transmission" ukaże się w ciągu najbliższych tygodni na CD oraz w wersji cyfrowej do pobrania, dzięki Space Sound Records. Poniżej znajdują się linki do pobrania miksu w wersji MP3 lub WAVE. Pozdrawiam - BELLATRIX.

01-07-2013 r.

Prace związane z wydaniem mojej płyty, zbliżają się ku końcowi. Za sprawą wydawnictwa Space Sound Records, już wkrótce ukaże się mój debiutancki album "Transmission".
Wróć do spisu treści